Division 1 Women

MVP – Cortney Williamson

MVP Runner Up – Ebony Rolph

 

Division 1 Men

MVP – Paul Bosnjak

MVP Runner Up – Cameron Martin

 

Division 2 Men

MVP – Marcus Anderson

MVP Runner Up – Jayden Golebiowski

 

Division 3 Women

MVP – Montana Degiacomi

MVP Runner Up – Lee-Anne Garcia

 

Under 23 Boys Div 2

MVP – Josh Neri

MVP Runner Up – Christianne Jiminez

 

Under 18 Girls Div 1

MVP – Chloe Lee

MVP Runner Up – Olivia Willie

Coaches Award – Elizabeth Gasparini

 

Under 18 Girls Div 2

MVP – Jacklyn Honey

Coaches Award – Hannah Phillipson and Shari-May Kassai

 

Under 18 Boys Div 2

MVP – Branden Morrison

MVP Runner Up – James Cadungog

Coaches Award – Hugh Steele

 

Under 18 Boys Div 3

MVP – Jake Vermeulen

MVP Runner Up – Mitchell Ollis

Coaches Award – Aydon Cook

 

Under 16 Girls Div 1

MVP – Jordan Gasparini

MVP Runner Up – Ebony Richards

Coaches Award – Jazz Wood

 

Under 16 Girls Div 2

MVP – Chelsea Daniel

MVP Runner Up – Olivia Richards

Coaches Award – Sophie Suto

 

Under 16 Boys Div 4

MVP – Jordan Gandolfo

MVP Runner Up – Angus McWaters

Coaches Award – Noah Broad

 

Under 14 Girls Div 1

MVP – Julia Akmacic

MVP Runner Up – Eliza Haugh

Coaches Award – Grace Spehar

 

Under 14 Girls Div 2

MVP – Grace Josipovic

MVP Runner Up – Jayde Marjanovic

Coaches Award – Melanie Simpson

 

Under 14 Boys Div 1

MVP – Harry DenDryver

MVP Runner Up – Harry Moran

Coaches Award – Dyllan Rabino

 

Under 14 Boys Div 3

MVP – Jai Marjanovic

MVP Runner Up – Josh Michalik

Coaches Award – Antonio Romeo

 

Under 12 Girls Div 1

MVP – Kaitlin Johnstone

MVP Runner Up – Alyssa Cross

Coaches Award – Alanah Phillips

 

Under 12 Boys Div 1

MVP – Oscar Leavold

MVP Runner Up – Hamish Codd

Coaches Award – Noah Gillatt

 

Under 12 Boys Div 3

MVP – Maverick Walsh

MVP Runner Up – Zach Messimore

Coaches Award – Xavier Gandolfo

 

Under 12 Boys Div 4

MVP – Samuel Romeo

MVP Runner Up – Sam Bolton

Coaches Award – Brock Taorei

 

Under 10 Girls Div 1/2

Emmalee Gray

Daisy Abikhair

Yasmin McBain

Emily Rogers

Charlee Sutherland

Madeline Phillips

Kiarni Low

 

Under 10 B Boys Div 3

Brodie Bolton

Harrison Messimore

Isaac Gandolfo

Luke Pattie

Miller Leslie

Mitchell Horne

Oliver Greig

Sebastian Di Mauro

 

Junior Club person

Aydon Cook

 

Club person

Stef Grayson